Znajdź nas na:

Przy Szkołach Specjalnych w Adamowie 30 września uroczyście otwarto pierwszy w powiecie białobrzeskim ogród sensoryczny. 

0
0
0
s2smodern

W niedzielę, 25 września na wareckim rynku już po raz czwarty odbył się piknik z okazji Światowego Dnia Jabłka. Wydarzenie zorganizowali członkowie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. oraz Stowarzyszenia Sady Grójeckie.

0
0
0
s2smodern

W niedzielę, 18 września w Laskach (gm. Warka) Stowarzyszenie ANIMATOR zorganizowało „Święto chleba”, które połączono z uroczystym otwarciem Izby Regionalnej. Główny cel imprezy stanowiło kultywowanie dziedzictwa wsi.

0
0
0
s2smodern

O małej Wiktorii Żukiel z Widowa wspominaliśmy już Państwu wcześniej. Dziewczynka cierpi na zespół Retta, a jej szansą na lepsze życie jest kosztowne leczenie i wielospecjalistyczna rehabilitacja. Na ten cel zbierano fundusze podczas Dożynek Powiatu Grójeckiego.

0
0
0
s2smodern

Podczas Dożynek Powiatu Grójeckiego naszą uwagę przyciągnęło stoisko Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR i Klubu Seniora POKUSA. Było kolorowo, smacznie i wesoło.

0
0
0
s2smodern

W pierwszą niedzielę września w Lewiczynie odbyły się Dożynki Powiatu Grójeckiego. Obchody rozpoczęła uroczysta Msza Święta celebrowana przez Jego Eminencję Ks. Kardynała Kazimierza Nycza.

0
0
0
s2smodern

Ciepłe lato niestety powoli dobiega kresu. Dorosłym kończą się urlopy, a dzieciom wakacje. Przełom sierpnia i września to również czas ostatnich dużych imprez plenerowych. 

0
0
0
s2smodern

W niedzielę, 21 sierpnia w Jasieńcu zorganizowano coroczny Piknik Rodzinny. Licznie przybyli na niego mieszkańcy całej gminy, którzy chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji.

0
0
0
s2smodern

Obóz profilaktyczno-wypoczynkowy pod hasłem "Nadmorskie lato dla dzieci z Ukrainy" zrealizowany przez lokalne Stowarzyszenie "ANIMATOR" okazał się ogromnym sukcesem. 

0
0
0
s2smodern

Uczestnicy kolonii nad morze nie narzekają na brak atrakcji. Jednym z pierwszych punktów pobytu było pasowanie na syrenkę bałtycką i wilka morskiego. 

0
0
0
s2smodern

Odwiedziło nas

Dziś508
Wczoraj1591

Skąd nas odwiedzasz

  • Adres IP 18.204.56.97
  • Przeglądarka Unknown
  • Wersja
  • System operacyjny Unknown

05-10-22

Najlepsze reportaże

Kreator formularzy by JoomlaShine
DMC Firewall is a Joomla Security extension!