Znajdź nas na:

W niedzielę 14 stycznia w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Belsku Dużym odbył się piękny koncert kolęd i pastorałek.

0
0
0
s2smodern

Na Hali Sportowej w Białobrzegach podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowano licytacje, którym towarzyszyły atrakcyjne występy artystyczne.

0
0
0
s2smodern

Podczas 26. Finału WOŚP w Mogielnicy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury zorganizowano koncert, na którym umiejętności taneczne, muzyczne i recytatorskie zaprezentowały zgromadzonym dzieci.

0
0
0
s2smodern

Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem także mieszkańców Białobrzegów i okolic.

0
0
0
s2smodern

W Mogielnicy podczas kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sztab pod kierownictwem p. Agnieszki Kłujszo-Juścikowskiej pracował wytrwale.

0
0
0
s2smodern

Kolejny raz do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyli się ochotnicy z Grójca. 

0
0
0
s2smodern

W dniach 10-11 stycznia w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy już po raz VIII odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW.

0
0
0
s2smodern

W kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach po wieczornej Mszy Świętej 6 stycznia wystawiono tradycyjne Jasełka.

0
0
0
s2smodern

W piątek 5 stycznia w sali OSP w Belsku Dużym odbył się magiczny koncert kolęd przygotowany przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II.

0
0
0
s2smodern

W sobotę 6 stycznia w Mogielnicy zorganizowano Orszak Trzech Króli, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców gminy.

0
0
0
s2smodern

Burmistrz Gminy i Miasta Mogielnica Sławomir Chmielewski podsumowuje sesję Rady Miejskiej z 28 grudnia 2017 r. i przedstawia planowane w gminie inwestycje na przyszły rok.

0
0
0
s2smodern

Fragment sesji Rady Miejskiej w Mogielnicy z 28 grudnia 2017 r.

0
0
0
s2smodern

Najlepsze reportaże

Kreator formularzy by JoomlaShine