Znajdź nas na:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z historią małej Wiktorii. 

0
0
0
s2smodern

W niedzielę, 17 lipca Mazowiecka TV razem z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mogielnicy zorganizowała koncert charytatywny. Podczas niego zbierano środki na zakup mobilnego szpitala wojskowego dla ukraińskich żołnierzy. 

0
0
0
s2smodern

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich DĘBNOWOLANKI zorganizowały warsztaty kulinarne. Przeprowadził je znany szef kuchni Łukasz Konik.

0
0
0
s2smodern

W dniach 2-3 lipca w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym w Markach przeprowadzono Mazowiecki Festiwal Piękna, w ramach którego odbyły się aż trzy gale finałowe - Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego, Miss m. st. Warszawy oraz Miss Województwa Mazowieckiego 2022. Całe wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.

0
0
0
s2smodern

W niedzielę, 19 czerwca w Mogielnicy odbył się IV Parafialny Festyn Rodzinny. 

0
0
0
s2smodern

Polskie Towarzystwo Ringo wraz z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 w Mogielnicy 18 czerwca zorganizowało 50. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo. 

0
0
0
s2smodern

W ciepły, słoneczny dzień czerwca społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy wzięła udział w uroczystym otwarciu wielofunkcyjnego boiska. 

0
0
0
s2smodern

Coraz więcej uchodźców z Ukrainy decyduje się na naukę języka polskiego, dzięki czemu będą mogli lepiej radzić sobie w naszym kraju na co dzień.

0
0
0
s2smodern

Na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej odbył się Piknik Integracyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie Mała Szkoła - Wielkie Marzenia. 

0
0
0
s2smodern

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią Wiosna Mogielnicka wróciła do gminnego kalendarza imprez. 

0
0
0
s2smodern

Myśliwi z Koła Łowieckiego JENOT w Grójcu 28 maja zorganizowali sprzątanie rezerwatu Modrzewina.

0
0
0
s2smodern

Odwiedziło nas

Dziś1517
Wczoraj1663

Skąd nas odwiedzasz

  • Adres IP 44.200.30.73
  • Przeglądarka Unknown
  • Wersja
  • System operacyjny Unknown

07-08-22

Najlepsze reportaże

Kreator formularzy by JoomlaShine
Our website is protected by DMC Firewall!